تبلیغات

دنبال کردن "پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی" با فلیپ‌بورد:

فلیپ‌بورد رابط کاربری بسیار زیبایی دارد، رابط کاربری‌ای که حس و حال ورق زدن یک مجله کاغذی را القا می‌کند. برخلاف مجله‌های معمولی شما می‌توانید، خودتان بخش‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به مجله «شخصی‌»تان اضافه کنید.

فلیپ‌بورد، مجله‌ای بی‌پایان و دانش‌افزا است، با فلیپ‌بورد می‌توانید از تازه‌ترین اخبار در هر زمینه‌ای که فکرش را بکنید، از دانش و فناوری تا سیاست و سینما و ورزش مطلع شوید.

فلیپ‌بورد را «مایک مک‌کیو» و «اوان دال» در سال ۲۰۱۰ تأسیس کردند. خوشبختانه از سال ۲۰۱۲، فلیپ‌بورد در دسترس کاربران اندروید هم قرار گرفته است.

یکی از خوشبختی‌های یک وبلاگ‌نویس، گرد آوردن جمعی از خوانندگان خاص و دائمی برای خود است.

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که مرتب اخبار روز را با فلیپ‌بورد دنبال می‌کنند، به شما توصیه می‌کنم، «پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی» را هم به فلیپ‌بورد خود بیاورید.

با اضافه کردن «پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی» به فلیپ‌بورد خود می‌توانید در قالبی زیبا و نو، مطالب وب سایت را با تمرکزی بیشتر بخوانید، مطالب را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، ‌اگر دوست داشتید ایمیل‌شان کنید و یا اصلاً برای مطالعه در آینده ذخیره کنید.

در اینجا مراحل ساده اضافه کردن «پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی» را به فلیپ‌بورد توضیح می‌دهم:

۱- فلیپ‌بورد را دانلود کنید: اگر آی‌پد یا آیفون دارید به اینجا بروید و اپلیکیشن فلیپ‌بورد را دانلود کنید.

اما اگر گوشی یا تبلت اندرویدی دارید، می‌توانید با رفتن به گوگل پلی، این نرم‌افزار را نصب کنید.

اگر مشکل دسترسی به گوگل پلی دارید، می‌توانید اپلیکیشن را از «بازار» بگیرید یا اصلاً خیلی ساده‌ و بی‌دردسر، از اینجا دانلود کنید. (لینک دانلود مستقیم)

۲- روی علامت قرمز، تپ کنید:

در کادر ظاهر شده برای جستجو، این آدرس را به صورت دقیق و حتما با نوشتن //:http تایپ کنید:

http://databanks.ir/post/rss

۳- حالا با تپ کردن روی ADD فرایند کار تمام می‌شود و پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی به فلیپ‌بورد شما اضافه می‌شود.

۴- نهایت دلگرمی‌ای که شما خوانندگان عزیز می‌توانید برای ما ایجاد کنید، خواندن با دقت مطالب است. شما می‌توانید با اشتراک سنجیده مطالبی که هر روز می‌خوانید، به تولیدکنندگان محتوا دلگرمی بدهید و به این ترتیب انگیزه آنها را برای نوشتن مطالب بهتر و ژرف‌تر بیشتر کنید.

شما می‌توانید در فلیپ‌بورد، این کار به سادگی انجام بدهید:
دنبال کردن "پرتال معرفی پایگاه های اطلاعاتی" با گوگل کارنتس:

یکی از اپلیکیشن‌های مشهور دیگری که برای دنبال کردن مطالب سایت‌ها و وبلاگ‌ها مناسب است و رابط کاربری تر و تمیزی دارد، اپلیکیشن «کارنتس» Currents است. با کمک این اپلیکیشن می‌توانید سایت‌ها و وبلاگ‌های معتبر در زمینه‌های مختلف را دنبال کنید و مطالب آنها را شبیه یک مجله ورق بزنید.

یک پزشک در فلیپ‌بورد

کارنتس هم نسخه iOS و هم نسخه اندروید دارد.

یک پزشک در فلیپ‌بورد

دانلود نسخه iOS

دانلود نسخه اندروید از:
- گوگل پلی
- بازار
- لینک دانلود مستقیم